Integrativní dýchání pro ženy

Víkendový seminář metody integrativního dýchání určený pro ženy se uskuteční pod vedením Mgr. Kasie Kordylewske a MUDr. Zdeny Kmuníčkové, v bezpečí a za podpory ženského kruhu.

Místo a program:

Plující Oblaka, Mlýnská 3/6, Praha 6-Bubeneč

Časový rozvrh víkendu je jinak shodný s našimi pravidelnými víkendovými semináři, předchází mu příprava v pátek v 18.00, kam zveme všechny účastnice včetně těch, které již integrativní dýchání u nás absolvovaly.

Mimo běžný program dýchání jsme na sobotní večer připravily harmonizační hudebně-integrativní meditaci/koncert křišťalových mís a didgeridoo, na které zahrají dvě umělkyně a inspirující ženy Aneta a Paulina. Příspěvěk je 350 Kč.  Je možné si také přivézt vlastní nástroje (bubny, chřestidla atd.) a nebo pouze svým hlasem, se do sobotního koncertu zapojit – vše je vítané.

Cena:

Cena víkendového semináře včetně svačiny a obědů: 2800 Kč

Příplatek za přespání na místě: 150 Kč

Sleva pro studenty a ženy na mateřské dovolené: 2300 Kč

Pokud dýcháte poprvé: 2800 + 800 Kč za hodinový úvodní pohovor s terapeutem

Příspěvek za harmonizační koncert: 350 Kč

Jak se přihlásit:

Pokud se s námi chystáte dýchat poprvé, podmínkou účasti je pohovor s Mgr. Kasiou Kordylewskou nebo MUDr. Zdenou Kmuníčkovou. Pohovor slouží k eliminaci případných rizik a ke zvýšení užitečnosti celého procesu.

Prosíme zájemkyně, aby se přihlásily nejpozději do 15. 3. 2020

 

Kontakt – integrativní dýchání pro ženy:

Tereza Hrubcová

tereza@wolfzone.cz

tel. +420 602 350 446

Další informace:

Veškeré další informace ohledně přihlášování a odkaz na celou událost je zde: https://vlcizona.cz/integrativni-dychani-pro-zeny/

Celkový počet účastnic je omezen, proto se prosím hlaste s dostatečným předstihem.